Високотехнологічний слуховий апарат MEDICA+ SoundControl 14
Цей апарат підходить для посилення звуку при легкому
та середньому ступені втрати слуху. Модель має український сертифікат СЕС, європейські сертифікати ISO/SE/RoHS та американський FDA.
Sound Control 14 — компактна модель, яка проста в догляді. Слуховий апарат оснащений мікрофоном, USB-портом для заряджання, регулятором гучності, кнопкою ввімкнення/вимкнення пристрою. Апарат універсальний і підходить як для правого, так і для лівого вуха.

Він ідеально підходить для тих, кому важливо, щоб пристрій був максимально непомітним. Приємний колір дозволяє апарату зливатися з вухом, гармонійно поєднуватися з прикрасами або залишатися непомітним під пасмами волосся.
Пристрій створено із застосуванням сучасних технологій, що дозволяють мінімізувати сторонні шуми, швидко налаштовувати рівень гучності та легко розпізнавати різні інтонації голосу.
З цим пристроєм перегляд телевізора, спілкування з рідними та друзями чи ділові зустрічі стануть комфортними, зрозумілими та приємними. Слуховий апарат Sound Control 14 допоможе вам отримувати більше задоволення від кожного моменту життя.
- Легка вага для максимального комфорту користувача.
- Тривалий час роботи батареї для безперервної комунікації, навіть у місцях без доступу до заряджання.
- Гучний і чистий звук для повного задоволення від розмов, музики та фільмів.
- Простота заряджання та використання, інтуїтивно зрозуміле управління.
- Зручність у догляді завдяки силіконовим вкладишам.
- Приємний колір для максимальної непомітності апарату.

- Слуховий апарат – 1 шт.;
- Вушні вкладиші – 4 шт.;
- Щіточка для догляду – 1 шт.;
- Інструкція користувача – 1 шт.;
- USB-кабель для заряджання – 1 шт.
Метою створення універсальних слухових апаратів серії SoundControl є підвищення якості життя та можливість повноцінно насолоджуватися звуками навколишнього світу.
Технічні характеристики
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Час роботи | 25–30 годин |
| Вхідний шум | ≤ 29 дБ ± 3 дБ |
| Максимальний рівень вихідного звуку | ≤ 126 dB ± 3 dB |
| Посилення звуку | ≥ 30 dB ± 5 dB |
| Діапазон частот | 450 – 5000 Гц |
| Нелінійні спотворення | ≤ 10 % |
| Напруга живлення | 1,2 V |
| Тип живлення | Акумулятор NI-MH |
| Ємність акумулятора | 40 мА·год |
| Час повної зарядки | до 5 годин |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MEDICA+ |
| Тип слухового апарата | Внутрішньовушний |
| Спосіб обробки звукового сигналу | Цифровий |
| Спосіб налаштування | Непрограмований |
| Ступінь втрати слуху | Слабка, Помірна |
| Кількість каналів | 1 |
| Максимальний ВУЗД | 126 дБ |
| Посилення | 30 дБ |
| Мінімальна частота налаштування | 450 Гц |
| Максимальна частота налаштування | 5000 Гц |
| Кількість програм | 1 шт. |
| Регулятор гучності | Так |
| Придушення шумів мікрофону | Так |
| Синхронізація роботи двох апаратів | Ні |
| Індикатор заряду елементів живлення | Ні |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 990 ₴










