-20%Медичне ліжко з електроприводом (4 секції) OSD-B05P для медустанов і дому
- Готово до відправки
- Код: OSD-B05P
49 999 ₴
39 999,20 ₴
- +380 (63) 648-08-68Інтернет- магазин
Опис Реанімаційне ліжко з електроприводом OSD OSD-B05P:
Медичне ліжко сконструйована з урахуванням нормативних вимог медичних приміщень. При професійному використанні значно підвищує комфорт і зручність пацієнта під час перебування на стаціонарі, а також полегшує догляд з боку медперсоналу.
Регулювання положень секцій
Сталеве ложе ліжка складається з чотирьох секцій: трьох рухомих та одного статичного. Максимальний кут підйому головної секції 80 °, ножний 40 °. Це дозволяє забезпечити максимально комфортне для відпочинку та лікування становище пацієнта.
Регулювання здійснюється за допомогою електронного пульта керування. Це дозволяє без додаткових зусиль встановлювати кут нахилу секцій пацієнту, так і медперсоналу.
Міцна та надійна конструкція
Сталева рама гарантує ліжку високу міцність, надійність та стійкість до підвищеного навантаження до 280 кг.
Швидкий доступ до пацієнта
У разі термінової реанімації чи необхідності проведення лікувальних процедур спинки ліжка швидко знімаються. Виготовлені з ABS-пластику спинки оснащені захисними бамперами. Мають високу довговічність і стійкі до частого впливу миючих та дезінфікуючих засобів.
Захист пацієнта
Ліжко оснащене складними алюмінієвими поручнями, які у піднятому положенні забезпечують додатковий захист. Бічні поручні легко складаються натисканням на спеціальні клавіші.
Висока мобільність
Посилені п'ятидюймові колеса дозволяють переміщати ліжко в приміщенні, а гальма фіксувати на місці. Поворотні передні та задні колеса роблять ліжко маневреним, що дозволяє легко переміщати ліжко у приміщенні.
Додаткові опції
У ложі ліжка передбачені отвори для кріплення штативу під крапельницю. Штатив поставляється в комплекті
У ножній частині передбачено підставку для речей.
Реанімаційне ліжко для медустанов.
--Ложе ліжка розділене на чотири секції: кут нахилу головної та ножної секцій регулюється за допомогою електричного пульта керування.
--Рама ліжка виготовлена із сталі, що гарантує її надміцність, надійність та стійкість до підвищеного навантаження до 280 кг.
--Спинки ліжка за потреби швидко знімаються.
--Складні сталеві поручні забезпечують швидкий доступ до пацієнта та його додатковий захист.
--П'ятидюймові колеса дозволяють швидко переміщати ліжко у приміщенні, а гальма – фіксувати на місці.
--При відключенні електроенергії передбачено функцію повернення ліжка у вихідне положення.
--Передбачена можливість закріплювати у рамі штатив під крапельницю.
| Характеристика | Значення |
|---|
| Модель | OSD-B05P |
| Тип управління | Електропривід |
| Кількість секцій | 4 |
| Кут підйому головної секції | 80° |
| Кут підйому ножної секції | 40° |
| Висота ложа від підлоги | 50 см |
| Розмір коліс | 5″ |
| Розмір ложа (Д × Ш) | 194 × 84 см |
| Габаритні розміри (Д × Ш × В) | 213 × 98 см |
| Максимальне навантаження | 280 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Італія |
| Тип ліжка | функціональна 4-х секційна |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип управління | Електричне |
| Спосіб регулювання головної секції | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Спосіб регулювання середньої секції | електричний |
| Спосіб регулювання ножної секції | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина ліжка | 2130 мм |
| Ширина ліжка | 980 мм |
| Довжина ложа | 1940 мм |
| Ширина ложа | 840 мм |
| Висота ложа від підлоги | 500 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колісні опори | 4 (шт.) |
| Кут нахилу головної секції | 80 град. |
| Кут нахилу ножної секції | 40 град. |
- Ціна: 39 999,20 ₴
