акція
-1%
-1%влевовправо
Батут з сіткою KIDIGO Premium 244 см (222760) Україна
- В наявності
- Код: 222760*2
32 700 ₴
32 373 ₴
+380 (67) 749-80-61
Інтернет- магазин
- +380 (63) 648-08-68Інтернет- магазин
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Сітка
Батут виробництва KIDIGO — це УКРАЇНСЬКИЙ продукт. Каркас батута, сітка батута, мат і підлогові пружини — це все ми виготовляємо самостійно. Тому можемо гарантувати якість і безпеку кожного елемента товару. Батут діаметром 244 см. Покриття для пружин і стійки захисної сітки виготовлені в яскравому салатовому кольорі, чудово впишеться у ваш інтер'єр.
Мат
Клієнти, які вже користувалися виробами нашого цеху з пошиття, знають, наскільки ми відповідально та дбайливо ставимося до кожної деталі виготовленого нами продукту. Тому мат ми шиємо з надійної тканини, акуратно та з турботою про вашу безпеку. Також ви можете замовити мат у синьому кольорі.
Підлогові пружини
Наші покриття для пружин товщі та масивніші за аналоги з Китаю, що неабияк підвищує безпеку використання батута. ПВХ тканина, якою вони покриті, надійна та має дійсно крутий вигляд. Ви побачите різницю, порівнюючи з аналогами.
Каркас
Каркас виготовлений зі сталевих труб, пофарбованих у чорний колір. На відміну від китайських аналогів, ви можете вибрати колір забарвлення каркаса під замовлення з нашої гами або оцинкований каркас.
Сітка
Для самої сітки використовується надміцний поліпропілен, що дає змогу з упевненістю використовувати його на вулиці незалежно від погодних умов.
Каркасні стійки захисної сітки для батута виготовленні зі сталевих труб, пофарбованих у чорний колір.
Стійки захисної сітки виготовлені з ПВХ тканини та наповнені спіненим матеріалом із поліетилену, що дає змогу уникнути травм і пошкоджень після контакту з металевими деталями захисної сітки батута.
Технічні характеристики
| Параметри | Значення |
|---|---|
| Діаметр | 2,24 м |
| Висота батута | 0,6 м |
| Висота сітки | 2,2 м |
| Ширина захисту пружин | 0,27 м |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Кількість пружин | 42 |
| Кількість стійок сітки | 6 |
Комплектація
- Каркас батута (3 опори)
- Стрибковий мат
- 42 пружини
- Захисне покриття (пад)
- Каркас сітки (6 стійок)
- Захисна сітка з рукавами
- Кріплення (12 наборів)
Матеріали
- Металеві труби підвищеної міцності
- Поліпропіленовий мат (зносостійкий)
- Оцинковані сталеві пружини
- ПВХ тканина 630 г/м2 (водостійка)
- Наповнювач — спінений поліетилен
- Міцна поліетиленова сітка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kidigo |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Діаметр батута | 244 см |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Наявність сходів, Всепогодность |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 222760 |
| Розмір (") | 244 см |
- Ціна: 32 373 ₴



