Цей елемент Ви зможете встановити на дитячому майданчику та спостерігати, як діти разом подорожують у країну фантазій і веселощів.
Цікава конструкція і місткість обов'язково сподобається Вашим дітям.
Експлуатація виробу:
Обладнання призначене для приватного або державного використання, тільки для дітей віком від 6 до 12 років, на відкритих майданчиках.
Вага користувача не має перевищувати 80 кг.
Рекомендується проінформувати дитину про лад застосування виробу.
Для гарантування загальної безпеки рекомендована зона, ближча до якої розміщена і/
або розміщувати інші вироби заборонено, становить 1,5 м. У всі боки від проєкції виробу.
Під час використання виробу за несприятливих погодних умов (голодалед, снігопад, дощ, град, сильний вітер тощо), за яких є можливість травмування дитини
ехнічні характеристики
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Розмір | 2,13 × 1,9 × 1,3 м |
| Вік дітей | 3–6 років |
| Максимальне навантаження | до 80 кг |
| Матеріал основи | Клеєний брус 100×100 |
| Фанера | Вологостійка, 9–15 мм |
| Деревина | Суха дошка 25 мм та 40 мм |
| Метал | Труби до 3,2 мм |
| Додаткові матеріали | Нержавіюча сталь, оцинковані кріплення |
| Покриття | Екологічні фарби (ЄС), епоксидна ґрунтовка |
| Стандарти | EN 1176 |
| Виробництво | ТУ У 32.3-39069054-001:2024 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kidigo |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Ігровий комплекс |
| Розміщення | На вулиці |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 12639 |
| Розмір (") | 2,13х1,9х1,3 |
- Ціна: 47 880 ₴









