
Ліжко лікарняне "БІОМЕД" FB-23 (2-секційна, механічне) на колесах
- Готово до відправки
- Код: FB-23
17 380 ₴
+380 (67) 749-80-61
Інтернет- магазин
- +380 (63) 648-08-68Інтернет- магазин
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару:
- Плавне і безшумне механічна система управління нахилів спинної секції.
- Рама ліжка і 2-секційне ложі виготовлені з сталі.
- Всі металеві деталі ліжка пофарбовані порошковою фарбою стійкою до впливу миючих засобів.
- Торцеві огорожі з фіксаторами швидкознімні.
- Матрац зі знімним чохлом.
Ліжко лікарняне "БІОМЕД" FB-23 з матрацом
для комфортного перебування пацієнтів під час лікування під наглядом лікаря і тривалої реабілітації пацієнтів у медичних установах (зокрема в реанімаційних відділеннях і палатах інтенсивної терапії).
Технічні характеристики
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Управління | механічне |
| Тип приводу | черв’ячний |
| Кількість секцій | 2 |
| Розміри ліжка | 2150×900 мм |
| Розміри ложа | 1950×900 мм |
| Висота | 500 мм (650 мм з колесами) |
| Кут нахилу спинки | 0–80° |
| Діаметр коліс | 125 мм |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Вага | 92 кг |
Комплектація
- Ліжко з двосекційним ложем
- Бічні огорожі
- Торцеві панелі
- Матрац з чохлом
- Колеса з гальмами
- Комплект кріплень
- Інструкція з експлуатації
Купити ліжко БІОМЕД FB-23
Якщо вам потрібне функціональне та надійне медичне ліжко — БІОМЕД FB-23 стане практичним вибором. Ви можете купити цю модель за вигідною ціною з доставкою по Україні та гарантією якості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Біомед |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип ліжка | функціональна 2-х секційна |
| Тип управління | Механічне |
- Ціна: 17 380 ₴
