-2%Сходи з похилою площиною для дорослих СХП-1, Норма Трейд
- В наявності
- Код: СХП-1
42 265 ₴
41 419,70 ₴
- +380 (63) 648-08-68Інтернет- магазин
Опис
Реабілітаційні сходи з похилою площиною СХП-1 призначені для ефективного відновлення рухових функцій нижніх кінцівок у дорослих пацієнтів. Вони ідеально підходять для реабілітації після протезування, інсульту чи кардіологічних захворювань, коли необхідно поступово відновлювати навички ходьби та зміцнювати м’язи ніг.
Система складається з декількох сходинок і похилої поверхні, що дозволяє пацієнтам поступово адаптуватися до навантаження. Вбудовані регульовані за висотою поручні дають можливість індивідуального налаштування під зріст користувача, що забезпечує комфорт і безпеку під час занять.
Це обладнання широко використовується у медичних установах, реабілітаційних центрах, санаторіях і кабінетах лікувальної фізкультури (ЛФК).
Технічні характеристики:
-
Довжина: 2270 мм
-
Ширина: 1500 мм
-
Висота: 1200–1400 мм
-
Вага виробу: 85 кг
-
Максимальне навантаження: до 120 кг
-
Особливість: наявність похилої площини та регульованих поручнів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Норма-Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
- Ціна: 41 419,70 ₴




